Scroll top

Metody znakowania

Tłoczenie

Tłoczenie

Tłoczenie jest uważane za najbardziej elegancki i dokładny sposób znakowania kalendarzy książkowych. Pod wpływem wysokiej temperatury wykonywany jest "odcisk" matrycy na oprawie kalendarza. Matryca jest projektowana i wykonywana pod indywidualne zamówienie klienta. Materiał pokryciowy kalendarzy książkowych jest termoprzebarwialny. Oznacza to, że wytłoczony wzór zmienia kolor na odcień ciemniejszy, dzięki czemu logotyp nabiera dodatkowej wyrazistości.

Personalizacja laserem

Personalizacja laserem

Znakowanie polegające na wypaleniu wiązką lasera wierzchniej warstwy oprawy kalendarza. Doskonale sprawdza się przy wykonywaniu personalizacji. Poprzez oznakowanie kalendarza książkowego nazwiskiem, staje się on indywidualnym prezentem.

 

Druk cyfrowy UV

Druk cyfrowy UV to innowacyjna technika znakowania kalendarzy. Umożliwia wykonanie pełnokolorowego nadruku reklamowego na kalendarzach książkowych z niemal fotograficzną jakością. Specjalne tusze nanoszone są na oprawę i utwardzane światłem UV, dlatego nadruk jest bardzo trwały. Poprzez użycie białego podkładu, możliwe jest znakowanie powierzchni wielokolorowych, bez utraty intensywności kolorów.

 

Płytki reklamowe

Bardzo elegancki sposób oznakowania kalendarza. Na płytce może być wykonany grawer lub pełnokolorowy nadruk cyfrowy UV.

 

Oprawy indywidualne

Oprawa drukowana, foliowana, wg indywidualnego projektu. Oprawa stwarza nieograniczone możliwości kreowania wizerunku firmy.